İstanbul Perder’de Biçen dönemi…

4’üncü dönem dernek başkanlığına, PERDER kurucu üyelerinden ve 3 dönem Yönetim Kurulu üyeliği yapan Biçen Gıda Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Biçen oybirliğiyle seçildi.

4’üncü dönem dernek başkanlığına, PERDER kurucu üyelerinden ve 3 dönem Yönetim Kurulu üyeliği yapan Biçen Gıda Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Biçen oybirliğiyle seçildi. Yönetim Kurulu üyeliğine ise, İsa Albayrak, Ramazan Ulu, İhsan Korkmaz, Cemal Parlak, Mahmut Kara, Hacı Mırat, Zeki Paşalı, İshak Arslan, Yüksel Kurt, Beşir Kara, Ümit Kuruş, Murat Doğan seçildi.

 

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Selamet Aygün, yeni görevinden dolayı İhsan Biçeni kutlayarak gündemdeki konulara değindi. ASKON Başkanı Mustafa Koca, seçimlerin hayırlı olmasını,birlik ve beraberliğin devamlılığını diledi. İstanbul PERDER Onursal Başkanı Erdal Tüfekçi ile 2. Dönem Başkanı Turan Özbahçeci de yeni yönetime başarılar diledi.

 

Genel Kurul’da bir konuşma yapan İhsan Biçen, “Bu göreve beni layık gören tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Derneğimizin kurulduğu günden itibaren görev alan üç başkanımız da çok başarılı işler gerçekleştirdiler.

 

 Ben de almış olduğum bu görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışacağım. Sektörü daha iyi yelere taşımak için çalışmalarımıza yönetim kuurlumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte ara vermeden hızla devam edeceğiz dedi.

 

İstanbul PERDER 3.Dönem Başkanı Reşat Narman; “2 yıl boyunca yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarımızda elimizden gelen çabayı sarfettik. Bana destek veren arkadaşlarıma, federasyonumuza, Erdal Tüfekçi’ye ve Turan Özbahçeci’ye teşekkür edityorum. Seçimin, derneğimiz ve sektörümüz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Toplantının sonunda görev almış olduğu süre boyunca  göstermiş olduğu başarılardan dolayı Reşat  Narman’a bir teşekkür  plaketi takdim  edildi.