PERDER üyeleri kahvaltıda buluştu.
18 Eylül2012

PERDER üyeleri kahvaltıda buluştu.

İstanbul PERDER‘in geleneksel üye sabah kahvaltısı Mopaş Marketleri ev sahipliğinde gerçekleştirildi. İstanbul PERDER üyeleri, 26 Mayıs 2012 tarihinde Gülistan Sofrası’nda bir araya geldi. Geleneksel hale gelen sabah kahvaltısına bu ay Mopaş Marketleri ev sahipliği yaptı.

İstanbul  PERDER‘in geleneksel üye  sabah kahvaltısı Mopaş Marketleri ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

İstanbul PERDER üyeleri, 26 Mayıs 2012 tarihinde Gülistan Sofrası’nda bir araya geldi. Geleneksel hale gelen sabah kahvaltısına bu ay Mopaş Marketleri ev sahipliği yaptı.

Programın açılışında konuşan İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Reşat Narman, bu toplantıda yaklaşan genel kurul öncesi bir istişare yaparak, teamül yoklaması almak istediklerini belirtti. Bu güne kadar görevini layıkıyla yerine getirmeye çalıştığını söyleyen Narman, birlikte görev aldığı yönetim kurulu üyeleriyle büyük çaba gösterdiklerini dile getirdi. Ayrıca 16 Haziran’da yapılacak olan genel kurulda görev alacak olan tüm üyelere şimdiden başarılar diledi.

Toplantıya katılan Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Selamet Aygün, Federasyon bünyesinde bulunan 14 bölge derneklerinden biri olan İstanbul PERDER’in lokomotif bir görevi olduğunu, bu nedenle her  yönüyle çok önemli bir kuruluş olduğunu bildirdi. Gerçekleştirilen bu toplantının asıl amacının, teamül yoklaması olduğunu ileten Aygün, “16 Haziran’da yapılacak olan Genel Kurul seçim sonucunun derneğimiz için hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Açılış konuşmasının ardından, kahvaltı programına katılan İstanbul PERDER üyelerinin başkan adayı için tek tek görüşleri alındı. Dernek çatısı altında bulunanların birlik ve beraberliğinin bozulmadan devam etmesi yönünde görüş birliğine varan üyeler, dernek adına hayırlı bir seçim olmasını dilediler.