Mopaş Yöneticileri Hedefleri Konuştu.

Mopaş, geleneksel 'Yöneticiler Buluşma' organizasyonunu Divan İstanbul Asia Otel'de düzenledi.Organizasyonun açılış konuşmasını Mopaş Genel Müdürü Reşat Narman gerçekleştirdi.

Mopaş, geleneksel 'Yöneticiler Buluşma' organizasyonunu Divan İstanbul Asia Otel'de düzenledi

Organizasyonun açılış konuşmasını Mopaş Genel Müdürü Reşat  Narman gerçekleştirdi.  Narman konuşmasında 2011'in değerlendirmesini yaparak  2012  hedefleri konusunda da bilgiler verdi.

Reşat Narman konuşmasında özetle şunları aktardı: 

"Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geri bıraktık. 2011 yılındabünyemize  6 yeni şube daha ilave ettik. Ayrıca Bursa bölgesinde Mopaş adı altında ayrı bir tüzel kişilik olarak hizmet veren AkMopaş’ın bünyesinde bulunan 18 mağazayı, 350 çalışanı ve 13 bin metrekare satış alanıyla devir alarak Bursa’da hissedarı olduğumuz marketlerin tamamını Mopaş bünyesine katmış olduk. 2011 yılı firmamız açısından verimli bir yıldı. Yıllık büyümemiz yüzde 30 civarında oldu. Böylece 3 yıllık hedefimiz olan yüzde 100’lük büyümeyi reelize etmiş olduk.

Günümüz şirketlerinde rekabet gücü sağlayan unsurlar firmalara göre değişmektedir. Biz de Mopaşolarak rekabetgücümüzü kraterlerinin ilk sıralamasına koşulsuz, şartsızinsan memnuniyeti üzerine kurduk.  Çünkü insanın mutlu olmadığı bir yerde ne başarıdan, negelecekten ne de bir değerlerden bahsedebiliriz. Bu nedenle önce insani değerler diyoruz Perakende sektöründe yerli bir marka olarak sektörün  lider  firmalarından biri olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu noktaya gelmemiz konusunda   bize destek veren ve bu desteklerini her geçen gün daha da artıracak olan tüm  çalışma arkadaşlarıma öncelikle   teşekkür etmek isterim. Bu ekiple gurur duyuyorum,  yarınlarımızın dünden daha güzel ve anlamlı olacağına yürekten inanmaktayım".

Reşat Narman'ın konuşmasının ardından program performans değerlendirmesine dair sunumlar ve genel katılımlı görüş paylaşmayla devam etti. Sonrasında ise Mopaş  Eğitim Danışmanı Doç. Dr. Erten Gökçe “ Geçmişten Günümüze Mağazacılıkta Değişim Süreçleri ”konulu bir sunum  yaptı.

Toplantının finalinde törenle, 2011 yılında hedefe ulaşan Mopaş mağazaları yöneticilerine  hediyeleri takdim edildi. Toplantı sonrası otelde Mopaş Ailesi hep birlikte keyifli bir akşam yemeği yedi.