Başkanlar'dan Genel Kurul Değerlendirmesi

Bu hafta içinde yeni İstanbul PERDER Yönetim Kurulu'nun ilk toplantısıyla görevi devredecek Reşat Narman ve görevi devralacak İhsan Biçen ile konuştuk.

Bu hafta içinde yeni İstanbul PERDER Yönetim Kurulu'nun ilk toplantısıyla görevi devredecek Reşat Narman ve görevi devralacak İhsan Biçen ile konuştuk.

İstanbul PERDER'in 4'üncü Olağan Genel Kurulu'nda gelenek devam ettirildi ve seçime tek liste ve üzerinde önceden uzlaşılan tek başkan adayıyla gidildi.

Üyelerin başkan adayı olarak belirlediği Biçen Gıda Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Biçen, bu hafta içinde yeni yönetim kurulunun ilk toplantısında İstanbul PERDER Başkanı olarak yeni görevine başlayacak.

Seçimin ardından bir araya geldiğimiz Reşat Narman ve İhsan Biçen düşüncelerini şu şekilde aktardı.

Reşat Narman: 

"Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yeni yönetime gönül rahatlığıyla devrediyorum. 5 Haziran 2010'dan beri devam ettirdiğim görevimde bana destek veren İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Üyeleri'ne, tüm TPF Üyeleri'ne ve çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Görevi devralacak yeni Yönetim Kurulu'na ve Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Bey'e yürekten başarılar diliyorum. Bana düşecek her görevde yanlarında olduğumuzu ve elimizden gelen desteği tüm enerjimizle vereceğimizi söylemek istiyorum. Ayrıca Kurucu Başkanımız Erdal Tüfekçi'ye, görevi devraldığım İkinci Dönem Başkanımız Turan Özbahçeci'ye derneğimizin çalışmalarında sürekli desteğini esirgemeyen TPF Yönetim Kurulu'na ve Başkanı Selamet Aygün'e teşekkür ediyorum. Yeni dönemde arkadaşlarımızın çıtayı daha yükseğe taşıyacağına ve daha da iyi işler başaracağına inanıyorum. Hepimiz adına hayırlı olmasını diliyorum"

İhsan Biçen:

"Öncelikle bu göreve beni layık gören tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Zor bir görev bizi bekliyor. Üç başarılı başkanımızın ardından üstüne yeni bir şeyler katmak için çalışacağız. Yeni dönemde özellikle eğitim çalışmalarında başlatılan ve devam eden çalışmalardaki eksik kalan kısımları da doldurmayı hedefliyoruz. Önceki yönetimlerimizin başlattığı projeleri devam ettirip onların başarılı olmuş olanlarını daha üst seviyeye, nispeten biraz geride kalmış olanlarını da olması gereken seviyelere çekmek için çaba harcayacağız. Tabi ki ilk günden çok iddialı konuşmak istemiyorum çünkü önce iş yapıp sonra konuşmak gerektiğini düşünüyorum. Yönetim Kurulu'ndaki arkadaşlarımızın da desteğiyle iyi işler yapacağımıza da inanıyorum. Bugüne kadar gösterdikleri başarılı çalışmalar ve emeklerinden dolayı da Erdal Bey, Turan Bey ve görevi devraldığım Reşat Bey'e teşekkür ediyorum. Üyelerimize, Federasyonumuza ve sektörümüzün geneline hayırlı olmasını diliyorum".