GESİAD'ın Geleneksel 19. Vefa Ödüllerinden biri Mopaş’ ın oldu…

Kocaeli’ne bağlı Gebze Sanayici ve İşadamları Derneği (GESİAD), her yıl geleneksel hale getirdiği 2011 yılının başarılı kişi, kurum ve kuruluşlarını seçtiği Vefa Günü’nün 19.’sı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Osman Hamdi Bey Kültür Salonu’nda 29 Eylül 2012 Cumartesi günü gerçekleşti.

Kocaeli’ne bağlı Gebze Sanayici ve İşadamları Derneği (GESİAD), her yıl geleneksel hale getirdiği 2011 yılının başarılı kişi, kurum ve kuruluşlarını seçtiği Vefa Günü’nün 19.’sı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Osman Hamdi Bey Kültür Salonu’nda 29 Eylül 2012 Cumartesi günü gerçekleşti. Kocaeli’ne bağlı Gebze Sanayici ve İşadamları Derneği (GESİAD), her yıl geleneksel hale getirdiği 2011 yılının başarılı kişi, kurum ve kuruluşlarını seçtiği Vefa Günü’nün 19.’sı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Osman Hamdi Bey Kültür Salonu’nda 29 Eylül 2012 Cumartesi günü gerçekleşti.

Ödül töreni öncesinde düzenlenen kokteyl de bir araya gelen iş adamları tanışma ve kaynaşma ortamı bularak samimi bir havada geçti. Ödül törenini GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zenginer’in açılış konuşmasının ardından şık sunumla bir yoğun bir katılımcı eşiğinde ödüller takdim edildi.

Kocaelin’ de yılın iktisadi kurumu ödülünü Mopaş Marketler A.Ş adına Mopaş Genel Müdürü Reşat Narman, Ak Parti Kocaeli Millet Vekili Sn. Mehmet Ali Okur ’un elinden aldı.

Tören de Sn. Okur bu ödülü Mopaş’a benim takdim etmem şahsım adına güzel bir an şöyle ki, Kocaeli’ne Mopaş marketler ilk geldiklerinde de ben açılışlarına eşlik etmiştim daha sonra da başarılarını büyük bir takdirle izledim bu nedenle benim adıma daha özel oldu bu an şeklinde konuştu .

Mopaş Genel Müdürü Reşat Narman’ ise öncelikle şahsım ve ekibim adına bizi bu ödüle layık gören Gesiad yönetimine teşekkür etmek isterim. Şüphesiz ki bizim açımızdan da şu an çok değerli günün konseptinde Vefa olması böylece biz de açılışımıza teşrif eden Sayın Millet Vekilimi mahcup etmemiş olmamın mutluluğunun yaşıyoruz. Gıda perakende sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek yatırımlarımıza yön verip kuruluşumuzdan bugüne dek yöneticileri, müşterileri, personeli ve tedarikçileri ile güç birliği sağlayarak yerel perakendede ki yerimizi daha da yüksek seviyeye çıkartarak, sektöre değer katma gayretimizle sorumluluklarımızla yolumuza daha fazla gayretle devam edeceğiz dedi.

 

Yoğun ilginin olduğu programa , Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Kocaeli Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Kocaeli Ak Parti Milletvekili Mehmet Ali Okur, Kocaeli Ak Parti Milletvekili Sibel Gönül, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu , Gebze Cumhuriyet Başsavcısı ,Gebze Kaymakamı, Darıca Kaymakamı, Dilovası Kaymakamı, Gebze Belediye Başkanı , Darıca Belediye Başkanı, Çayırova Belediye Başkanı ,Gebze Ticaret Odası Başkanı , Gebze İlçe Emniyet Müdürü, Darıca İlçe Emniyet Müdürü , GESİAD yönetimi, üyeleri ve iş adamlar gibi çok sayıda davetli katıldı.

 

Türkiye’de Yılın İktisadi Kurumu dalında, Hayat Holding A.Ş. , Türkiye'de yılın Profesyonel Yöneticisi dalında Koç Holding A.Ş. Arçelik A.Ş.Genel Müdürü Levent Çakıroğlu, Kocaeli 'nde ise Dilovası OSB Müdürü Serap Türker ve Yılın Devlet Adamı dalında ise Kocaeli Valisi Ercan TOPACA da ödül alanlar arasında idi.

 

Program, ödül alanlar ile ödül verenlerin toplu olarak fotoğraf çektirmesiyle son buldu.