EFOR MARKET HİZMET NOKTALARINI ÇOĞALTIYOR…

6 Kasım Cumartesi günü Çorlu’da açılışı yapılan Efor; Çorlu’nun önde gelen isimlerini bir araya getirdi ,Trakya’daki büyümesine hızla devam eden Efor, 37. şubesini Çorlu halkının hizmetine açtı.

YILDA 10 MİLYON MUŞTERİYE HİZMET VEREN EFOR MARKET HİZMET NOKTALARINI ÇOĞALTIYOR…

16 Kasım Cumartesi günü Çorlu’da açılışı yapılan Efor; Çorlu’nun önde gelen isimlerini bir araya getirdi.


Trakya’daki büyümesine hızla devam eden Efor,  37. şubesini Çorlu halkının hizmetine açtı. Mağazanın açılış törenine Efor Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra, Çorlu’nun üst düzey kamu yetkilileri de katıldı. Çorlu Reşadiye mahallesinde açılan Efor market ;550 m2 satış alanı 200 m2 deposu ile toplamda 750 m2 lik bir alanda 20 personeli ve 4 kasası ile hizmet vermektedir.

Müşterilerin yoğun ilgi gösterdikleri yeni mağazada, şarküteri ve taze meyve-sebze reyonlarının yanı sıra, temel gıda ve temizlik ürünleri reyonlarıyla Çorlu halkına ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmeti bir arada sunuyor.

Modern perakendenin dünyadaki ve Türkiye’deki gelişimiyle geleneksel pazarların gerileme nedenlerini çok iyi analiz eden Ender Grup, 90’lı yılların sonunda perakende sektörüne ‘Efor’ markası adı altında yatırım yapma kararı aldı. Birinci mağazasını 22 Temmuz 1999’da Gaziosmanpaşa'da açan Efor, bugün İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgesinde 37 şubesiyle, 27.000 metre kare alanda ve 650 çalışanıyla, yılda 10 milyon müşteriye hizmet vermektedir.