İstanbul PERDER Polonez tesislerinde...

İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Üyeleri, Capital Dergisi'nin bu sene 13’üncüsünü düzenlediği Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri listesinde, Paketlenmiş et Ürünleri kategorisinde üçüncü sırada yer alan Polonez Sucukları üretim tesislerini ziyaret etti

Çatalca'da üretim tesisleri bulunan Polonez Sucukları, İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı. Polonez Sucukları Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akkaş, üretim faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Akkaş, "Trakya Et ve Süt Ürünleri A.Ş. bünyesinde 1986 yılından bu yana faaliyet gösteren Polonez, işlenmiş et ürünleri alanında hijyen, kalite ve lezzetli ürünleriyle öne çıkan bir markadır. İstanbul Çatalca'da 5 bin metrekare kapalı alanda üretim yapan Polonez, 8 bin ton yıllık işleme kapasitesi ile tüketicisine ihtiyaçlarını ve sağlığını gözeterek geniş bir ürün gamı sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana %100 prensibinden vazgeçmeyen Polonez, ürünlerinde %100 dana eti, %100 hindi eti ve % 100 tavuk eti kullanmaktadır. Bu konuda tüketicinin bilinçlendirilmesi ve sağlıklı beslenmeye teşvik edilmesi amacıyla çalışmalar da yürüten Polonez, bugün tüketicisine 70'i aşkın ürün çeşidi ile %100 kalite ve lezzet sunmaktadır" dedi.

 İstanbul PERDER Başkanı İhsan Biçen, "Tesis ziyaretleriyle satmış olduğumuz ürünleri daha yakından tanıyoruz. Ürünleri inceleme fırsatı buluyoruz. Almış olduğumuz çok değerli bilgilerle birlikte, ürünlerin satışlarını daha sağlıklı yapıyoruz. Fabrikanızın kapılarını bizlere açarak gezme fırsatı sağladığınız için teşekkür ederiz. İşbirliğimizi daha iyi şartlarda gerçekleştirebilmek için elimizden gelenleri de yapmaya hazırız" dedi.