İstanbul PERDER’in üye sayısı 46’ya ulaştı

İstanbul PERDER’e 5 yeni üye Seyhanlar Market, Emin Market, Grup Serra Market, Aklar Gıda ve Temal Market İstanbul PERDER’e üye oldu.

Seyhanlar Market, Emin Market, Grup Serra Market, Aklar Gıda ve Temal Market İstanbul PERDER’e üye oldu.

İstanbul PERDER, 2015 yılına beş yeni üye ile giriyor. İstanbul’da faaliyet gösteren Seyhanlar Market, Emin Market, Grup Serra Market, Aklar Gıda ve Temal Market perakendecilik faaliyetlerini PERDER çatısı altında devam ettirecek.

İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu, sivil toplum kuruluşlarının gücünü üyelerinden aldığını belirterek yeni üye kazanımlarının mutluluk verici olduğunu söyledi. Yerel perakendenin güçlenerek büyümesi adına daha çok üyeye ihtiyaç olduğunu ifade eden Ulu, İstanbul ve çevre illerdeki yerel perakendecileri dernek bünyesine katmak için ziyaretlerinin devam edeceğini dile getirdi. Perakende sektörünü sistemli, kayıtlı ve kurallı bir yapıya kavuşturmak için birlikteliğin şart olduğuna dikkat çeken Ulu, yerel perakendecilerin seslerini duyurması gerektiğini belirtti.

Emin Market 16 şube, Seyhanlar Market 11 şube, Aklar Gıda 8 şube, Grup Serra Market 6 şube, Temal Market ise 2 şubesiyle hizmet veriyor. Yeni üyelerin katılımıyla İstanbul PERDER’in toplam şirket üyesi 46’ya, şube sayısı 1.126’ya, personel sayısı ise 18.927’ye ulaştı.