İstanbul PERDER Beşler fabrikasını ziyaret etti.

İstanbul PERDER üyeleri ve kategori müdürleri, Türkiye’nin en köklü işlenmiş et ve et ürünleri markalarından biri olan Karizma Beşler’in Silivri de bulunan fabrikasını ziyaret etti.

İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu ve Beşler Satış ve Pazarlama Direktörü Nihat Özbey  birer konuşma yaparak ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Günü birlik yapılan organizasyonda Beşler yetkilileri İstanbul Perder üyesi  perakendecilerle ayrı ayrı ilgilenerek ürünlerle ilgili bilgiler verdi.

Satış ve Pazarlama Direktörü Nihat Özbey  Beşler’in bugüne nasıl geldiğini yeni yatırımları hakkında bilgi aktardı. Beşler olarak Ağustos 2014 tarihinde  İstanbul-Silivri’de 40 dönüm arazi üzerine 32 bin metrekare kapalı alandan oluşan, hijyen koşulları ve teknolojik altyapı açısından Türkiye ve Orta Doğu’nun en büyük fabrikasını kurduklarını aktardı. Yapılan  bu yatırımla artık perakendecilere daha iyi hizmet vereceklerini aktardı.


İstanbul PERDER Başkanı  Ramazan Ulu, öncelikle bize kapılarını açan Beşler’e, tüm PERDER ailesi olarak teşekkür ederim. Biz perakendeciler olarak sattığımız ürünlerin üretim aşamasını görmek, yakından incelemek bizleri memnun ediyor. Beşler ailesi olarak yapılan yatırımın hayırlı olmasını ve  bundan sonra da bu başarının daim olmasını dilerim” dedi.

Programının sonunda İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu, Beşler yönetim Kurulu Başkanı Kenan Altun’a günün anlam ve önemini vurgulayan plaket takdim etti.