GoldMaster, İstanbul PERDER Üyelerini ağırladı

İstanbul PERDER üyeleri, GoldMaster’ın ev sahipliğinde Antalya’da bir araya gelerek perakende sektörünü değerlendirdi. İstanbul PERDER üyeleri, işbirliklerini güçlendirmek amacıyla iş ortaklarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Züccaciye ve küçük ev aletleri pazarının önde gelen oyuncularından GoldMaster yöneticileri, PERDER’in üyeleriyle Antalya’da buluştu.

İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu, üretici perakendeci buluşmalarına önem verdiklerini belirterek bu tür buluşmaların her iki tarafa artı değer kattığını söyledi. Yerel marketler olarak, yerli üreticileri her daim desteklediklerinin altını çizen Ulu, sektörün gelişimi ve güçlenmesi için kalıcı işbirliklerinin şart olduğunu ifade etti. Ulu, ayrıca 40. Kuruluş yıldönümünü kutlayan  Gold Master’ın başarılarının devamını diledi.

 

GoldMaster’ın kurucusu ve Genel Müdürü Sinan  Bora, züccaciye, küçük ev aletleri, sağlık gereçleri, elektronik, led ve güvenlik gruplarındaki yöneticiler, GoldMaster ürünleri ve pazar hedefleriyle ilgili bilgi verirken sektörle ilgili de değerlendirmelerde bulundular.

Etkinlikle ilgili konuşan GoldMaster Genel Müdürü Sinan Bora ‘’ Türkiye perakende sektörünün en önemli lokomotifi olarak gördüğümüz, sektörün en büyük ve etkin sivil toplum kuruluşlarından PERDER İstanbul’un değerli üyeleriyle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduk. 40 yıldır sağlam adımlarla yürüdüğümüz sektörde, perakendenin önemli temsilcileriyle fikir alışverişinde bulunmak ve sektörle ilgili değerlendirmeler yapabilmek adına güzel bir buluşma oldu. Benzer etkinliklerin önümüzdeki dönemde gerçekleştirerek sektör temsilcileriyle bir araya gelmeye devam edeceğiz’’. Diye konuştu.

Etkinlik kapsamında düzenlenen geleneksel  tavla turnuvasında Snowy Ulu Kardeşler -Ramazan Ulu,  birinci, Onur Hipermarketleri- Murat Doğan ikinci, Tpf Eğitim Danışmanı Ekber Işık üçüncü oldu. Okey turnuvasında Birkan Marketleri- Şahin Yediel, dart turnuvasında ise Sarıyer Marketlerinden Mehmet Sözen birinci oldu.

Program plaket takdimi  ve yarışma kazananların hediye takdimi ile son buldu.