YERLİ MARKET HAYATA GEÇİYOR

YEREL MARKETLER, SİZE YETER! İstanbul PERDER üyesi yerel market zincirleri Yerli Market Projesi ile, birlik ve beraberliği güçlendirmek için her ayın ilk haftası 3 gün boyunca birlikte hareket etmeyi amaçlıyor.

Tüketici haklarına, sosyal hukuk devleti anlayışına, milli ve manevi değerlere sahip çıkarak; ülke çıkarlarını, perakendecilik sektöründe çalışanların ve onların bağlı bulundukları kurumların haklarını korumayı ve geliştirmeyi kendisine amaç edinen İstanbul Perakendeciler Derneği (PERDER), Yerli Market projesiyle sektöre yenilik getiriyor.

 

İstanbul’da faaliyet gösteren ve İstanbul PERDER üyesi 39 firma Yerli Market Projesiyle tüketicisine merhaba diyecek. 2006 yılında kurulan İstanbul PERDER’de tek bir çatı altında toplanan yerel market zincirleri birlik ve beraberliklerini artık Yerli Market Projesiyle anlatacak.

 

Her ayın ilk haftası etkinlikler olacak

Aynı renk altında bir araya gelen yerel market zincirleri, Yerli Market ile tüketicilere her ayın ilk haftası salı, çarşamba ve perşembe günleri farklı aksiyonlar sunacaklar. Tüketicisine her zaman en iyi kalitede, en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen yerel marketler, bundan sonra da farklı aksiyon ve sosyal sorumluluk projeleriyle müşterilerine daha yakın olacak.

 

İstanbul PERDER hakkında:

Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun kurucu üyesi olan İstanbul PERDER, 1 Şubat 2006 tarihinde kuruldu. Perakende sektöründe rekabet adaletinin sağlanacağı yasal düzenlemelerde etkinlik gösterip, bilgi ve tecrübe paylaşımının oluşturacağı sinerjiyle perakendecileriı sürekli gelişimini sağlama misyonuyla faaliyet gösteren İstanbul PERDER’in vizyonu ise ülkemiz perakende sektöründe faaliyet gösteren tüm perakendecileri organize yapı içinde, kayıtlı, kurallı ve sistematik gelişmelerini tamamlamış güçlü markalar halinde görmek.