İstanbul PERDER Başkanı Ramazan ULU 2017 Mesajı
2 Ocak2017

İstanbul PERDER Başkanı Ramazan ULU 2017 Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, 2017 yılına başlayacağımız bu günlerde, 2016 yılına dönüp baktığımızda gerek ülkemiz gerekse sektörümüz için çok da parlak bir dönem geçirdiğimizi söyleyemeyiz.

2017 yılının yeni ufukların açıldığı, birlik ve beraberliğimizin daha da güçlendiği güzel bir yıl olacağına inanıyorum. 2017 yılında daha çok İslam coğrafyalarda ve dünyanın diğer bölgelerinde yaşanan zulmün son bulmasını, vatan hainleriyle birlikte vatanımızı bölmeye çalışanların kökünün kazınacağı yıl olacağına inanıyorum. Askerlerimiz, polislerimiz ve vatandaşlarımızdan verdiğimiz şehitlerimizi rahmetle anıyor, ailelerine ve milletimize sabır temenni ediyorum. Mekânları cennet olsun. Birlik ve beraberlik içerisinde, bu günleri iyiye ve güzele dönüştüreceğimize inancımız tamdır.

Yeni takvim yılları beraberinde yeni umutlar ve beklentileri de getirir. Artık kötü günleri geride bırakıp, geçmişten dersler çıkararak önümüze bakma zamanıdır. En kötü günleri 2016 yılında geride bırakmış olmayı diliyorum.

Yaşanan tüm bu olumsuzluklara rağmen 2016 yılında  "BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ" diyerek başarılı projelere imza attık ve 2017 yılında da "PAYLAŞMAK" temasıyla tüm sektör temsilcilerimizle daha iyi faaliyetlerimizle projelerimizin artarak devam edeceğini umut ediyorum.

Bunun için toplumsal birliktelik ve hoşgörünün önemine özellikle vurgu yapmak istiyorum. 2017 yılının ülkemiz, sektörümüz ve derneğimiz için mutlu, başarılı ve bereketli bir yıl olmasını, ülke ekonomisi için yükselişin yaşandığı, gelecekte gülümseyerek hatırlayacağımız bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Saygılarımla,

İstanbul PERDER BAŞKANI

Ramazan ULU