Happy Center İstanbul PERDER’e üye oldu
7 Temmuz2016

Happy Center İstanbul PERDER’e üye oldu

Marmara Bölgesi’nin en büyük yerli perakende markası Happy Center, İstanbul PERDER'e katıldı

 

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Trakya, Kocaeli, Çanakkale ve Bandırma olmak üzere Marmara'nın büyük bir bölümüne yayılmış 129 mağazası bulunan Happy Center, İstanbul PERDER'e katılma kararı aldı. 

Happy Center Genel Müdür Yardımcısı Zeyd Altun konuyla ilgili Ortakalan'a şunları kaydetti:
"İstanbul PERDER'in çalışmalarını uzun süredir yakından takip ediyoruz ve takdir ediyoruz. Verebileceğimiz destek olduğunda, bize düşen bir sorumluluk olduğunda da zaten bunu yerine getiriyorduk. Bu manevi bağımızı resmiyete dökmüş olduk ve derneğimize üyelik işlemlerimizi tamamladık. Sektörümüzün gelişimi adına çok önemli çalışmalara imza atan İstanbul PERDER'e katılmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz"

İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu, sivil toplum kuruluşlarının gücünü üyelerinden aldığını belirterek Happy Center gibi önemli bir perakende markasını aralarında görmekten çok mutlu olduğunu belirtti. Ülkemizin son dönemde yaşadığı gelişmeler ışığında birlik olmanın her zamankinden de daha önemli hale geldiğinin altını çizen Ulu, İstanbul merkezli yerli perakende firmaları arasında halen derneğe üye olmamış belli bir hacmin üzerinde bulunan markaların da katılımıyla ilgili çalışmaların devam ettiğini, bu firmaların da yakında camiaya kazandırılacağını iletti.