Onur Market’ten Kapaklı’ ya 3. Mağaza…
20 Kasım2017

Onur Market’ten Kapaklı’ ya 3. Mağaza…

‘’Alışverişte Onur Sözü" sloganını ilke edinen Onur Market Kapaklı’ da 3. Mağazasını hizmete açtı. Perakende sektörünün ‘’Öncüsü ve Sözcüsü’’ olma yolunda güçlü ve istikrarlı bir şekilde alışverişçilerine hizmet vermeye devam eden Türkiye’nin en büyük yerel markalarından Onur Market Kapaklı ’da ki 3.mağazasını açtı.

Yoğun bir ilginin yaşandığı Onur Market’in Kapaklı’ da ki yeni mağaza açılışına Özen Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Özen Perakende Grup Başkanı Cemal Özen, Onur Market ve Özen Grup çalışanları ile çok sayıda davetli katıldı. Özen Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Özen Parkende Grup Başkanı Cemal Özen açılış konuşmasında’’ Alışverişte Onur Sözü olarak çıktığımız bu yolda taze ürün odaklı yaklaşımıyla, market alışverişinde aranılan her şeyi, en yüksek kalite, lezzetli, en uygun fiyat, ve en yüksek kalite anlayışıyla müşterimize ve alışverişçimize avantajlarımızı sunmaya geldik. Onur müşterileri bol ürün çeşitliliğinin yanı sıra modern yapıya sahip hijyenik bir ortamda alışveriş etmenin keyfini yaşayacaklar.

Çerkezköy’de 5, Kapaklı’ da ki açılan üçüncü mağazamız ile gittiğimiz her yere hep daha iyiyi , en iyisini götürüyoruz. Şu an 160 yakın şubesi ve 5000 çalışanı ile perakendeye, istihdama katkı sağlayan önemli bir kuruluşuz. ’’ ifadelerini kullandı. Kurdele vatandaşlarla birlikte kesildi Açılış konuşmasının ardından Yuvamkent Mağazası'nın açılış kurdelesi, "Alışverişte Onur Sözü " anlayışı çerçevesinde Yuvamkent sakinleriyle birlikte kesildi.