TEDARİKÇİLER VE YEREL PERAKENDECİLER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Yerli Market Haftası Fuarına katılım sağlayan firma temsilcileri, İstanbul PERDER üyeleri ve satın alma yetkilileri Cemile Sultan Korusu’nda düzenlenen değerlendirme kahvaltısında bir araya geldi.

 

İstanbul PERDER ve Pin Fuarcılık organizasyonu ile düzenlenen  5 -6 Aralık 2017 tarihlerinde WOW Otel'de gerçekleştirilen Yerli Market Haftası Fuarı ve sonuçları Cemile Sultan Korusu'nda düzenlenen kahvaltılı toplantıda genel değerlendirmesi yapıldı.

PERDER BAŞKANI RAMAZAN ULU: BİRLİKTE OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Yaklaşık 150 kişinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu,  üçüncüsü düzenlenen fuarın sektör, tedarikçiler ve yerel perakendeciler açısından öncekilere göre çok daha verimli olduğunu vurguladı.  Fuarı 3 bin 600 kişinin ziyaret ettiğini bildiren Ulu, "İki günde yüzlerce B2B görüşmesi yapıldı. Gerek tedarikçi gerekse biz perakendecilerin olumlu sonuçlar elde ettiğini düşünüyorum. Her geçen yıl üzerine bir şey katarak ilerliyoruz. Bu yüzden bugün burada sizlerle tekrar bir araya geldik. Birlikte daha iyi neler yapacağımızı değerlendirmek istiyoruz" diye konuştu.

Ulu, katkıları için sponsorlara, katılımcı firmalara, İstanbul PERDER Üyelerine, kategori yöneticilerine ve proje ortağı Pin Grup'a teşekkür etti.

CEMAL ÖZEN: BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

Yerli Market Haftası Fuarı Komisyon Başkanı Cemal Özen ise, birlikte güzel bir fuarı gerçekleştirdikleri için mutlu olduğunu söyledi.  Perakendecisiz üretici, üreticisiz perakendeci olamayacağını vurgulayan Özen, "Katkıları için tüm sponsorlara ve katılımcı firmalara teşekkür ediyorum. Başarı  hepimizin başarısı. Bizler birlikte daha güçlüyüz ve daha güçlü olacağız" diye konuştu. 

 

Sponsor ve katılımcı firma temsilcileri de Yerli Market Haftası Fuarı'nın çok verimli geçtiğini, başarılı bir organizasyonun içinde yer almakta mutlu olduklarının altını çizdiler.  

Kahvaltı sertifika ve plaket  dağıtımıyla son buldu. Yerli Market Haftası Fuarı'nın sosyal sorumluluk projesi kapsamında Omurilik Felçlileri Derneği'ne bağış yapan sponsor ve katılımcı firmalara sertifika verildi.  

Fuarda ‘En İyi Stant" kategorisinde ödüle değer görülen Lila Kağıt, Korozo ve Koruma Temizlik'e de plaket verildi. Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.