Biçen’de Kadınlar Günü Coşkuyla Kutlandı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkuyla kutlandı. Güçlü Kadın Güçlü Toplum, Mutlu Kadın Mutlu Toplum bilinciyle hareket eden Biçen Bu yılda Müşterileri ve çalışanlarını mutlu etmek için güzel sürprizler hazırladı. Kendilerine sabah saatlerinde uzatılan Çiçek ve çikolata Biçen Kadınlarının güne daha mutlu başlamasını sağladı. Kutlama gün içinde devam etti, bazı şubelerde kahvaltı organize edilirken bazılarında pasta kesildi.


Biçen, Kadın müşterileri için çeşitli markalarda  %50 indirim yaptı; mağazalarında Canlı Müzik eşliğinde alışveriş imkânı sundu. Alışveriş esnasında kendilerine çiçek uzatılan Biçen müşterileri de son derece mutlu olduklarını dile getirdiler.

Biçen İnsan Kaynakları Müdürü Eyüp Biçen, Çalışanlarının yaklaşık %40'ının Kadın olduğunu belirtirken; Biçen için kadın istihdamını artırmak ve eşit bir seviyeye getirmek konusunun oldukça önemli olduğunu ifade etti. Çünkü ‘'Biçen bir yere Kadın eli değerse orada imkânsız yoktur'' felsefesine inanır diye ekledi.