ONUR MARKET YENİ ŞUBESİYLE HİZMETTE…
23 Mart2018

ONUR MARKET YENİ ŞUBESİYLE HİZMETTE…

Kaliteli ürün, uygun fiyatları ve güler yüzlü hizmeti ile en çok tercih edilen marketler arasında bulunan Onur Market büyümeye devam ediyor. Perakende sektörünün öncüsü ve sözcüsü olan, Türkiye’nin en büyük yerel markalarından Onur Market yeni şubesini Tekirdağ 100. Yıl mahallesinde açtı.

Hizmette, lezzette, kalitede, fiyatta ve tazelikte alışverişçilerine ‘'Onur Sözü ‘' veren Onur Market'in açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açılış törenine Özen Perakende Grup Başkanı Cemal Özen, Onur Market ve Özen Grup çalışanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Kurdele vatandaşlarla birlikte kesildi

100.yıl Mağazasının açılış kurdelesi,  "Alışverişte Onur Sözü " anlayışı çerçevesinde vatandaşlarla birlikte kesildi. Açılış töreninde sonra ise mağazada alışveriş izdihamı yaşandı. İndirimli ürünleri almak isteyenler mağazayı doldurdu.

Bölge sakinlerine özel etkinlikler ve kampanyalar yapan Onur Market zengin ürün çeşidi, taze meyve ve sebzeler, kendi markası olan kaliteli et ürünleri, günlük, taze unlu mamüller ,damak tadına hitap eden leziz şarküteri ürünleri ile halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Kadınlar ve çocuklar baş tacımız

Kadın ve çocuk temasına ayrı bir önem veren Onur Market, her ayın 8'inde kadınlarımıza yönelik yapılan indirimler, fırsatlar ve sürpriz etkinliklerle kadına verilen önemi vurgularken yarının geleceği olan çocuklarımızı da unutmuyor. Birbirinden keyifli aktivitelerin yaşandığı Onur mağazalarında sağlıklı bir toplum için öncelikle çocuklarımızı hedefleyen farkındalıklar aşılanıyor.