İSTANBUL PERDER ÜYELERİ, ERUSLU SAĞLIK İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Eruslu Sağlık Ürünleri iftar yemeği programı, bu sene 21 Mayıs’ta İstanbul Sait Halim Paşa Yalısında gerçekleşti. İstanbul PERDER Üyelerine özel olarak organize edilen iftar yemeğinde üyeler ve kategori yöneticileri bir araya geldi.

 

Eruslu Sağlık ürünleri ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine, Perakende sektöründe İstanbul'un önde gelen yerel zincir market temsilcilerini ağırlayarak, Ramazan ayında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Eruslu Sağlık Ürünleri Yurt içi Satış Direktörü Sayın Mehmet Salih Kurt'un yapmış olduğu açılış konuşmasında, şirketin dünü, bugünü ve yarını ile ilgili açıklamalarda bulundu. İnovatif ürünler ile ilgili bilgiler verirken, piyasada ki durumumuzu ve şuan ki piyasa durumu ile ilgili bilgiler verdi.

 

 

 

İstanbul Perder başkanı Sayın Ramazan Ulu, yaptığı konuşmasında ‘yerel firmalar ile iş birliği yaparak kalkınmamıza katkıda bulunmak dernek olarak başlıca hedefimiz' mesajını verdi. Sayın Ulu konuşmasının sonunda günün anısına  teşekkür  plaketi taktim etti.

Ünlü oyuncu ve firmanın reklam yüzü olan Sayın Ceyda Düvenci ve eşi Sayın Bülent Şakrak'ta katılımları ile geceye renk kattılar.