Yerli Market Haftası, market ekipmanları ve teknoloji şirketlerini ağırlıyor

Yerli Market Haftası bu yıl, market ekipmanları ve teknoloji şirketlerine de ev sahipliği yaparak katılımcı portföyünü genişletiyor. Üretici, tedarikçi ve perakendecileri bir araya getirerek birlik, beraberlik ve dayanışma platformu oluşturan Yerli Market Haftası bu yıl yepyeni bir katılımcı profilini bünyesine ekliyor. Geçtiğimiz yıl, 70 stantlı katılımcı ve 3.636 ziyaretçiyi ağırlayarak yüzlerce B2B görüşmesine ev sahipliği yapan etkinlik bu yıl, market ekipmanları ve teknoloji şirketlerini İstanbul PERDER üyesi yerel market zincirleri ile bir araya getiriyor.

 

B2B GÖRÜŞMELERİ İLE İLETİŞİM KANALLARI GÜÇLENECEK

 

PERDER ve Pin Fuarcılık organizasyonuyla 11-12 Aralık 2018 tarihinde WOW Convention Center'da gerçekleştirilecek olan Yerli Market Haftası'na bu yıldan itibaren katılım sağlayacak olan market ekipmanları ve teknoloji şirketleri, etkinlik boyunca yerel zincirlerle yapacakları B2B görüşmeleri sayesinde iletişim kanallarını güçlendirecekler. 

Kendi alanının en etkili iş platformu olarak kabul edilen Yerli Market Haftası 3. yılında TOBB tarafından fuar olarak ilan edilmişti. KOSGEB'in de destek kapsamına aldığı YMH Fuarı, yerel ve yerli işletmelerin birbirlerini daha yakından tanıyarak dayanışma kurmalarını ve bu sayede önemli iş birliklerine imza atmalarını sağlayan bir atmosfer oluşturmaya devam ediyor.