Duayen bir isim “Selahattin Alpay”, ben de varım dedi

Onur Market ‘in desteklediği “Atma Tamir Olsun Çocuklara Umut Olsun “ Sosyal Sorumluluk projesi her geçen gün ünlü isimler ve birçok kurumun verdikleri destek sayesinde amacına adım adım ulaşmaya devam ediyor.


Çocukların vazgeçilmez olan oyuncak objesini onlar gelişim için sağlamak, oyuncağı olmayan çocukların yüzlerini güldürmek için başlatılan "Atma Tamir Olsun Çocuklara Umut Olsun" projesine ünlü isimler oyuncaklarını vererek farkındalık yaratıyorlar.

Türk Halk Müziğinin sevilen sesi Selahattin Alpay projeye destek olmak için Özen Grup Genel Müdürlüğüne ziyarette bulundu.  Özen Perakende Grup Başkan Yardımcısı Erdal Tüfekçi,  Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı Genel Müdürü İsa Ük ile projenin koordinasyonunu yürüten Onur Market Dijital Kanal ve İletişim Yöneticisi Özlem Cinic ile bir araya geldi. Malatya'dan getirdiği kayısıları çalışanlarımıza ikram eden Selahattin Alpay projenin gelişimi hakkında bilgiler aldı.

"Atma Tamir Olsun Çocuklara Umut Olsun" projesi ile ilgili her türlü etkinliklerde yer alacağını belirten Selahattin Alpay, birebir tüm merkez çalışanlarını ziyarette bulundu ardından yanında getirdiği bir oyuncağı oyuncak kumbarasına attı.