ONUR MARKET, MAĞAZALARINA BİR YENİSİNİ EKLEDİ.
10 Ağustos2018

ONUR MARKET, MAĞAZALARINA BİR YENİSİNİ EKLEDİ.

•ONUR MARKET’İN GAZİ CADDESİ’NDEKİ MAĞAZASI AÇILDI… Tazelik, Kalite, Lezzet, Fiyat ve Hizmette “Onur Sözü” veren Onur Market, Nilüfer ilçesi Gazi Caddesi’nde bulunan yeni mağazasını alışverişçilerinin hizmetine sundu.

Türkiye'nin en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdüren, attığı her adımda alışverişçilerinin memnuniyetini esas alan Onur Market, bu kapsamda yatırımlarını hız kesmeden devam ettiriyor.

Taze ürün çeşitliliği, cazip kampanyaları ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmayı hedefleyen, çevreye ve topluma duyarlı sorumluluk anlayışıyla istikrarlı büyüyerek ülke ekonomisine katkı sağlamayı ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdüren Onur Market, yeni bir mağaza açmanın Onur'unu yaşıyor.

Tasarımıyla göz kamaştırıyor

Gazi Caddesi üzerinde bulunan 800 metrekarelik yeni mağazanın açılışında konuşan Onur Market Bursa Bölge Koordinatörü Murad Yavuz Gök, yeni mağazada 30 çalışanın istihdam edildiğine dikkat çekti. Gök, "Türkiye istihdamına toplam 5 bine yakın personeliyle katkıda bulunan, perakende sektörünün en başarılı markası olmayı hedefleyen Onur Market, her gün ilk günkü heyecanla var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor" dedi.

 Onur Market, Gazi mağazasının açılışında müşterilerine çeşitli aktiviteler, muhteşem indirimler, kaçırılmayacak fırsatlar ve promosyonlu ürünler sundu.