İstanbul PERDER üyeleri iftarda buluştu

İstanbul PERDER üyeleri, geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldiler. Yıldız Parkı Malta Köşkü’nde düzenlenen iftar yemeği İstanbul PERDER üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. İstanbul ve çevresinde toplam 1.620 satış noktasında hizmet sunan PERDER üyeleri, iftar yemeğinde buluşarak hem perakende hem de dernek gündemindeki konuları istişare ettiler.


Açılış konuşmasını yapan İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve kardeşlik ayı olduğunu söyledi. Ulu, "Bu özel günde siz değerli üyelerimizle bir arada olmak mutluluk verici. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim" dedi.

Ulu, Aralık ayında beşincisi gerçekleştirilecek olan "Yerli Market Haftası Fuarı"nın çalışmalarına başladıklarını, daha önceki yıllarda olduğu gibi verimli ve dolu dolu bir program sunmak için üretici, tedarikçi ve perakendeye hizmet sunan firmalar ile görüşmelerin devam ettiğini belirtti. PERDER üyelerini, sektörün aktörleriyle bir araya getirmek, perakendeci-üretici işbirliğini geliştirmek için büyük emek verdiklerini  sözlerine ekledi.

Açılış konuşmasının ardından iftar yemeğine geçildi.