İstanbul PERDER, Unilever yöneticilerini ağırladı

İstanbul PERDER Yönetim Kurulu, üretici perakendeci işbirliğini artırmak için gerçekleştirdiği toplantılar kapsamında sektörün en önemli firmalarından Unilever Türkiye’nin yöneticileriyle bir araya geldi


Toplantı, İstanbul PERDER Başkanı Faruk Güzeldere, İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Üyeleri,  Unilever Türkiye Satış ve Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Fuat Orhanoğlu ve Unilever Yerel Zincirler Satış Müdürü Çağatay Alkan'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

İstanbul PERDER Başkanı Faruk Güzeldere toplantı öncesinde dinamik bir sektör olan perakendede gündemi ve sektörün gelişimi adına yapılması gerekenleri masaya yatırmak için üretici firmaların temsilcileriyle sürekli istişare içinde olmanın önemine vurgu yaptı. Güzeldere, sektörde çok önemli bir konumda olan Unilever firmasının yöneticileriyle yerel perakendenin gelişimi adına önerilerini dinlemek ve bu gelişimle ilgili yapılması gerekenleri birlikte değerlendirmekten mutluluk duyduklarını aktardı.  


Unilever Türkiye Satış ve Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Fuat Orhanoğlu da toplantıyla ilgili düşüncelerini; "Yerel zincirler, pazarın dinamiklerinin gelişiminin sürdürülebilir şekilde devam etmesi adına bizim için son derece önemli ve kilit bir konumda bulunuyor. Bu toplantıları sektörümüzün doğru gelişimi adına iletişimin güçlenmesi açısından çok önemli görüyoruz" şeklinde aktardı.