PGP ve RedBull iş birliğiyle "Enerji Günü" gerçekleştirildi

Perder Gelişim Platformu (PGP), İstanbul PERDER üyelerinin kategori yöneticilerini RedBull, işbirliğiyle gerçekleştirdiği etkinlikte buluşturdu

 

Hilton BosphorusHotel’de gerçekleştirilen Enerji Günü, İstanbul PERDER Başkanı Faruk Güzeldere’nin açılış konuşmasıyla başladı. Güzeldere, etkinliğin gerçekleştirilmesinde destek olan PERDER Gelişim Platformu ve RedBull ailesine teşekkür etti. Güzeldere konuşmasında şunları söyledi:

“Sektörümüzde birlik beraberliği sağlamak adına bu tür organizasyonlarda bir araya gelmek, üretici firmalarımızla elele olmak bizleri mutlu etmektedir.Bugün burada çok değerli konuşmacıların olacağı ve verimlilik adına önemli konuları ele aldığımız bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Hepinize enerji dolu bir gün diliyorum”. Güzeldere konuşmasının ardından organizasyona katkıları için RedBull firmasını temsil eden Ticari Pazarlama Müdürü Haluk İlgün’e plaket takdim etti.

Perder Gelişim Platformu Başkanı Bülent Efe de sunumlar öncesinde bir konuşma gerçekleştirdi. Efe; “Bugün siz değerli kategori yöneticilerimizle bir arada olmak mutluluk verici. Katılımınız ve katkılarınız için çok teşekkür ederiz” dedi ve PGP’nin bir önceki dönem başkanı Hülya Yeten’e çalışmalarından dolayı teşekkür plaketini takdim etti.

Program, RedBull Türkiye Ürün İletişim Müdürü Göksu Şenol’un RedBull Dünyası ve Enerji İçeceği İçeriği aktarımı ile devam etti. ArdındanProfosyonel Dağcı Yazar, STK Lideri Nasuh Mahruki’nin “Kendi Everestinize Tırmanın” ,RedBull Türkiye Kategori Müdürü Mete Adıyaman’ın “Kategori Yönetimi 101” ve “Piyasa Değerlendirme & Alışverişçi Araştırmaları”başlıklı sunumları gerçekleştirildi.

Öğle yemeğinin ardından, PGP Başkan yardımcısı  Dursun Tokgöz tarafından “Rakamlarla İstanbul PERDER Kategori Analiz Raporu”. Sunumu gerçekleştirildi.  Program, Liderlik ve Yönetim Düşünürü Fazıl Oral’ın “Neden Sizi Tercih Etsinler” başlıklı sunumuyla son buldu.