İstanbul PERDER Üyeleri, Yeni Normalin İlk Toplantısında Bir Araya Geldi

İstanbul Perakendeciler Derneği yönetimi ve üyeleri, geçtiğimiz Salı günü Cemile Sultan Korusu'nda düzenlenen üye toplantısında bir araya geldi.

İstanbul Perakendeciler Derneği yönetimi ve üyeleri, geçtiğimiz Salı günü Cemile Sultan Korusu'nda düzenlenen üye toplantısında bir araya geldi. Uzun bir aradan sonra ilk kez fiziksel olarak düzenlenen toplantıda, e-ticarette perakende sektörünün gelişimi ele alındı. 

 

Toplantı, Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güzeldere'nin geçtiğimiz bir yıl boyunca gerçekleştirilen faaliyetleri ve yeni projeleri içeren sunumuyla başladı. Yerel marketler açısından e-ticaretin bugünü ve yarınının konuşulduğu toplantıda, Biçen Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Biçen'in "online rakip karşılaştırması ve SWOT analizi" başlıklı sunumu ile online perakende sektörünün durumu değerlendirildi. 


Yerel perakendecilerin mevcut e-ticaret çalışmalarının yanı sıra İstanbul PERDER yönetimi tarafından gündeme getirilen yeni projeler ve iş birliği teklifleri de masaya yatırıldı. Program, genel değerlendirmelerin ardından akşam yemeği ile sona erdi.