Yerelist 2023 | Çok Değerli Katılımcılarımızla Büyük Açılışımızı Gerçekleştirdik.

7.’sini düzenlemiş olduğumuz “Yerel Marketler Buluşması ve Fuarı” Yerelist için çok değerli katılımcılarımızla büyük açılışımızı gerçekleştirdik.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Sn. Ömer DÜZGÜN katılımlarıyla federasyonumuzun perakende sektöründeki önemini anlattı.

Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Sn. Ahmet Özer katılımlarıyla fuarımızın açılışında desteklerini gösterdiler.

Ticaret Bakan Yardımcımız Sn. Mahmut Gürcan katılımlarıyla Ticaret Bakanlığımızın perakende sektörünün yanında olduğunu, ve yeni mevzuat düzenlemelerini aktardı. Perakende sektörünün ekonomi için önemine vurgu yaparken kampanyalarla yapılan düzenlemelere de değindi.

İstanbul Ticaret Odası 1. Grup Komite Başkanı Sn. Yavuz Altun konuşmaları ile Sınırlı Kaynaklardan sınırsız hayallere değindi. Eğitim sürecinden başlayarak iş ve mesleki tecrübelerini aktarırken iktisadi olarak büyümenin ve ileriye yürümenin yolunun sürdürülebilir stratejilere dayandığını aktardı.

Daha yolun başındayız.” diyerek geldikleri asırlık yolu yalnızca “bir adım” sayarak hep daha ileriyi daha muvaffakiyeti hedef edinen üyelerimizin gerçek başarı öykülerini kendilerinden dinledik.