MOPAŞ Logosu

MOPAŞ MARKETCİLİK TİC. A.Ş.

İstanbul Bayrampaşa’da üç tane market ve Rami’ de toptan mağaza işletmeleriyle hizmete başlayan MOPAŞ ortakları, 1996’da üç küçük marketi devrederek Moda’ da ilk MOPAŞ mağazasını açtı. Onursal Başkanımız Sn. Fazıl Narman’ın önderliğinde 10 ortak tarafından kurulan bir aile şirketi olan MOPAŞ, o dönemde (1996) ilk iki mağazaları olan Moda ve Hasanpaşa’yı açma aşamasındayken bu iki mağazanın isminden yapılan bir aranjmanla marketlere MOPAŞ ismini vererek; bugünün MOPAŞ süpermarketlerine ilk adımı atmış oldu.

24. yılını yaşadığımız MOPAŞ olarak, şu an İstanbul ve Kocaeli’nin önde gelen perakende zincirlerinden birisi olmanın gururunu yaşamaktayız. Bu gurur ile 100’ün üzerinde mağazamız ve 3.000’e yakın çalışanımız sayesinde, yıllık Türkiye’nin yarı nüfusuna hizmet ve kalite sunmaya çalışan bir operasyonu yürütmekteyiz. İnsanı ve insani değerleri temel alarak hizmet veren MOPAŞ, bu özverili yaklaşımının karşılığını mutlu müşteriler kazanarak ve sektörde öncü konumuna gelerek aldı.

MOPAŞ olarak; perakende sektörünün yanı sıra MOPAŞ Bahçe Evler toplu konut projemiz, süt üretim tesislerimiz, jeotermal sera tesislerimiz ve lojistik üssümüz ile tüketicimize daha kaliteli ve rekabet edilebilir ürünler sunarak hizmet veriyoruz. Bu doğrultuda 180 bin m 2’nin üzerinde ve 130 bağımsız bölümden oluşan ticari inşaat alanı; depo, fabrika ve market alanı olarak kullanılmaktadır. Sizden aldığımız güçle büyümeye, gelişmeye ve daha nitelikli hizmet vermeye devam ediyoruz.

MOPAŞ; kurumsal yapısı, profesyonel yönetim kadrosu, perakende sektöründeki hizmet ve kalite anlayışı ile tek hedefi tüketicilerine daha taze ürün, tüketici memnuniyeti ve sürdürebilirlik konusunda her gün yeni hedefler oluşturarak çalışmaktadır.

24 yıldır tüketicilerimizin güvenle tercih ettiği bir kurum olarak yaşamınıza değer katmayı ilke ediniyor ve birlikte daha güçlü olacağımıza inanıyoruz. Yaşam paylaştıkça güzelleşir. Bugünlere gelmemizde katkısı olan tüm paydaşlarımıza ve dostlarımıza teşekkür ederiz.

MOPAŞ ARTIK ONLINE PLATFORMDA
21 Mayıs 2018

MOPAŞ ARTIK ONLINE PLATFORMDA

Mopaş, "Gelenekselden Dijitale" teması ile yeni satış platformu mopas.com.tr'nin lansmanını gerçekleştirdi. 105 noktada müşterilerine hizmet sunan Mop...

Diğer Üyelerimiz.