ALTUN MARKET Logosu

ALTUNLAR GIDA İHT. VE TÜK. MADDELERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

1970 yılından beri ticaret yapan ALTUN ailesi, 2002 de İstanbul a gelerek perakende gıda sektörüne girmiştir. 2002 de ilk olarak şirinevler şubesiyle, ALTUN; ana ilkesi huzurlu bir ortamda ihtiyaç ve tüketim maddelerini uygun fiyat ve yüksek kalite politikasıyla tüketiciyle buluşturmaktır. ALTUN, tek şubeyle başladığı bu sektörde 2023 yılında 48 şube ile büyümesini devam ettiriyor. 


Sahip olduğu insan kaynağına güvenin yanı sıra, teknolojik yararlarını sunmayı amaçlayan ALTUN, bilgi ve teknolojiye verdiği önemle sektörde her geçen gün kendini geliştirmektedir. 
ALTUN, toplumumuzun yüksek hassasiyet gösterdiği hijyen konusunda bir yandan teknik çalışmalarını sürekli yenileyip devam ettirirken diğer yandan da personellerine bu konuda eğitim aldırmak için resmi ve özel kurumlar ile iş birliği yapmaktadır. ALTUN, geniş lojistik ağı ve gıda güvenliğine verdiği önem ile ürünlerini en taze şekilde müşterisiyle 
buluşturmaktadır.


ALTUN, yüksek ekip kalitesiyle sürekli gelişim göstererek daha fazla müşteriye ulaşma çabasına odaklanmıştır. 2023 yılı yaklaşık 35.000 bin m2lik kapalı alanda yaklaşık 700 personelle yüksek kaliteli hizmetiyle faaliyet göstermektedir.

Diğer Üyelerimiz.