BİRLİK GROSS Logosu

GRUP BİRLİK MARKET İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Birlik Gross, 25 yılı aşkın süredir Toptan ve Perakende sektöründe kaliteli ve sağlıklı ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Birlik Gross, İstanbul’un en gözde semtlerinde yedi şubesiyle hizmetinizde.

Birlik Gross’ta her zevke ve bütçeye uygun ürünler bulabilirsiniz. Manav’dan Kasaba, Şarküteriden Temizlik ürünlerine, Kuruyemişten Ekmeğin her türlü çeşidine kadar ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilirsiniz. Üstelik Birlik Gross’ta alışveriş yaparken hem tasarruf edersiniz hem de hediyeler kazanırsınız.

Birlik Gross’un en büyük özelliği ise manav, et ve et ürünleri konusunda gösterdiği hassasiyet. Birlik Gross’ta satılan et ve et ürünleri uzman veteriner kontrolünden geçirilerek sizlere sunuluyor. Böylece hem lezzetli hem de güvenilir et yemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Mevsimin her türlü manav ürünlerine ise günlük taze şekilde en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Birlik Gross, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için sürekli kendini yeniliyor ve geliştiriyor. Çözüm odaklı, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan ekibimizle sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Siz de Birlik Gross’un ayrıcalıklı dünyasına katılmak istiyorsanız, size en yakın şubemize uğrayın veya web sitemizi ziyaret edin. Birlik Gross, kaliteyi ucuza almanın adresi. Alışverişin Keyfini BİRLİK’te Çıkaralım!

Diğer Üyelerimiz.