ÜÇLER Logosu

ÜÇLER SÜPERMARKET GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

  • Firma Adı: ÜÇLER
  • Telefon: +90 0212 294 02 65
  • Adres: Çağlayan Mah. Cendere Mevki Yolu Bahtiyar Sk. NO:54 Kağıthane / İstanbul

1974 yılında, Feriköy'de ilk mağazasını açarak, gıda perakende sektörüne giriş yapan Üçler Süpermarket, o günden bu güne İstanbul’da bulunduğu her semtte, “Komşunuz Kadar Yakın” sloganı ile tüketicilerin güvenerek alışveriş yaptığı bir süpermarket markası olmuştur. Taze Gıda; et, şarküteri, kendi üretimi soğuk meze çeşitleri, meyve ve sebze reyonları, hızlı tüketim ve sürekli yenilenen ürün gruplarıyla müşterilerini kaliteli hizmetle buluşturmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan mağazası ile hizmet vermekte olan Üçler Süpermarket, güncel teknolojiyi de takip ederek, dijital dönüşümü tüm çalışma alanlarında uygulayarak, teknoloji ve hizmeti bir arada sunuyor.

2020 yılında alt yapısını yenilemiş olduğu www.uclermarket.com.tr web sitesi ile müşterilerine online alışveriş hizmeti sunmakla birlikte, çeşitli online kanallar aracılığıyla da tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Müşteri memnuniyetini her şeyin başında tutan bir marka olan Üçler Süpermarket; müşterilerinin isteklerini, özenle ve büyük bir titizlikle dikkate alarak; müşterileriyle, çalışanlarıyla, tedarikçileriyle, kamuoyuyla dürüst ve şeffaf iletişimini ve itibarını koruyarak, İstanbul'da bulunduğu her semtte, güvenilerek tercih edilen ilk marka olmayı ve daha nice yıllarda İstanbullulara profesyonel hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Diğer Üyelerimiz.